Fotobudka

Fotobudka to nic innego jak samoobsługowy aparat fotograficzny, który w zależności od wybranej wersji urządzenia – drukuje je od razu, bądź zapisuje tylko na karcie. Przy zamówieniu usługi w naszej firmie zapewniamy profesjonalną obsługę oraz doradztwo w dopasowaniu fotobudki do Twoich wymagań, dzięki czemu Twoja impreza będzie wyjątkowa i spersonalizowana pod jej charakter.

Na miejsce przyjeżdżamy co najmniej godzinę wcześniej, aby rozstawić fotobudkę i związane z nią przedmioty. Do prawidłowego funkcjonowania otoczenia potrzeba powierzchnię 3×4 metry, jest to optymalna wielkość.

W ofercie posiadam FOTOBUDKĘ eco. Fotobudka to nie tylko sposób na utrwalenie niezapomnianych chwil na evencie, weselu, balu, studniówce, pikniku, czy koncercie, ale także ciekawe narzędzie marketingowe dla firm (hoteli, restauracji, klubów, biur podróży, muzeów, firm eventowych). Dzięki fotobudce możecie liczyć na wspaniałą reklamę, nie tylko przez spersonalizowane grafiki pod zdjęciami, jak również możliwość tym czasowego obklejenia samej fotobudki. Dzięki posiadanej drukarni wielkoformatowej jesteśmy w stanie wykonać dowolne tło (ściankę) z logiem firmy lub dowolną inną grafiką pod zamówienie klienta.

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.